0

aplikacje

id #2109937 10.06.2021

specjalista

Opis stanowiska pracy
Komenda Powiatowa Policji w Krakowie

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

specjalista do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy Jednoosobowe Stanowisko do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

31-263 Kraków Łokietka 205

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Przewodniczy pracom komisji ustalających okoliczności i przyczyny wypadków pozostających w związku z pełnieniem służby i pracy w Policji. Opracowuje i przekazuje dokumentację postępowań powypadkowych do Rejonowej Komisji Lekarskiej oraz do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
  • Opracowuje oraz sporządza programy szkolenia wstępnego w zakresie instruktażu ogólnego dla poszczególnych stanowisk służby i pracy oraz przeprowadza szkolenia w tym zakresie
  • Uczestniczy w opracowaniu oraz aktualizacji analizy oceny ryzyka zawodowego/identyfikacji zagrożeń na stanowiskach służby/pracy
  • Kontroluje warunki słuzby/pracy oraz zasady przestrzegania przez policjantów i pracowników przepisów bhp
  • Koordynuje zagadnienia z zakresu medycyny pracy :Wydawanie skierowań policjantom i pracownikom Policji na badania profilaktyczne, wstępne, okresowe, kontrolne, specjalistyczne dla osób kierujących pojazdami uprzywilejowanymi, na szczepienia ochronne oraz prowadzenie stosownej ewidencji
  • Współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w zakresie warunków służby/pracy, badań środowiska pracy oraz czynników szkodliwych dla zdrowia, profilaktycznych badań lekarskicha
  • Uczestniczy w opracowaniu instrukcji i procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach służby/pracy oraz informuje kierownictwo o źródłach zagrożeń zawodowych i sposobach ich usunięcia
  • Prowadzi rejestry, kompletuje dokumentację z wypadków w służbie/pracy zgodnie z przepisami celem prawidłowego dokonywania sprawozdawczości i przekazania jednostce nadrzędneja

Warunki pracy

  • Realizacja zadań z zakresu bezpieczeństwa i higieny służby i pracy, w tym sprawowanie nadzoru oraz monitorowanie sposobu realizacji tych zadań w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie.Kontrola nad przestrzeganiem przepisów i zasad bhp w KPP w Krakowie. Praca samodzielna, biurowa, wyjazdy w celu przeprowadzania postępowań wyjaśniających/ powypadkowych, kontakty zewnetrzne; z inspektorami Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Przewodniczenie pracom komisji ustalających przyczyny oraz okoliczności wypadków funkcjonariuszy KPP w Krakowie oraz udział w realizacji postępowań powypadkowych pracowników KPP w Krakowie. Narzędzia i materiały pracy; zestaw komputerowy, niszczrka, telefon, faks.Stanowisko pracy zlokalizowane jest na I piętrze budynku - brak wind, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo są odpowiednio dostosowane toalety i ciągi komunikacyjne. Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy w wymuszonej pozycji ciała przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Proponowane wynagrodzenie:3738,60 zł. brutto plus dodatek za wysługę lat ( od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego).

Aplikacje mogą być składane tylko w formie pisemnej.

Nie rozatrujemy ofert wysłanych drogą elektroniczną ( przez e-maila).

Kandydaci zakwalifikowani do poszczególnych etapów selekcji zostaną poinformowani za pośrednictwem poczty elektronicznej o ich terminie lub telefonicznie (prosimy o podanie aktualnych adresów e- mail i nr telefonów).

Do składania ofert zachęcamy osoby niepełnosprawne.

Ofert odrzucone nie będą odsyłane kandydatom.

Wymagania
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bydgoszcz 09.06.2021
SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-FINANSOWYCH (NR 2121) 1 zł
Polska, Łódź 10.06.2021
specjalista 1 zł
inspektor farmaceutyczny 1 zł
Pracownik produkcji 1 zł
Polska, Łęczna 10.06.2021
inspektor weterynaryjny 1 zł