0

aplikacje

id #2109881 10.06.2021

Magazynier Ruda Śląska

Opis stanowiska pracy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy.

W chwili obecnej, dla naszego klienta (branża reklamowa) w Rudzie Śląskiej poszukujemy: MAGAZYNIERÓW

Lokalizacja: Ruda Śląska Ul. Szyb Walenty

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej

-umowę o pracę tymczasową (płatny urlop i L4) z możliwością przejścia pracownika pod struktury firmy już po 3 miesiącach!

-pracę od poniedziałku do piątku (nadgodziny w weekend płatne 100%)

-możliwość rozwoju , nabycia doświadczenia

-praca zarówno dla Pań jak i Panów

-bezpłatny transport pracowników m.in z Chorzowa (okolice rynku oraz hala sportowa DTŚ), Świętochłowic (ul. Polna DTŚ), Rudy Śląskiej (Chebzie, okolice McDonalds oraz magazynów Biedronki, Wirek, Halemba, Kochłowice)

-opiekę koordynatora agencji i pracowników pracodawcy użytkownika

Oczekujemy:

-DYSPOZYCYJNOŚCI do pracy w systemie 4 zmianowym (6-14, 8-16, 12-20, 14-22)

-w razie dużego natężenia pracy, gotowości do pracy w nadgodzinach oraz w weekendy (dodatkowo płatne)

-zaangażowania i chęci do pracy

-spostrzegawczości, umiejętności podstawowego liczenia oraz rozróżniania kolorów -chęci rozwoju

- dobry wzrok

- mile widziane prawo jazdy kat.B

Zadania:

- kompletacja zamówień

- praca ze skanerem

- obsługa wózka paletowego

- czynności magazynowe

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego! Będziemy kontaktować się telefonicznie!

ZATRUDNIENIE OD 01/07/21

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie