0

aplikacje

id #2109871 09.06.2021

Nauczyciel, Poradnia psychologiczno-pedagogiczna, oligofrenopedagog - wychowawca 4 osobowego

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Terapeutyczny Punkt przedszkolny i Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Vitautia
Miejscowość: Wołomin
Ulica: Sikorskiego
Nr domu: 29 c
Kod pocztowy: 05-200
Telefon: 538178195
Email: poradnia@vitautia.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogika specjalna
Liczba godzin w tygodniu: 30
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-05-20
Termin składania dokumentów: 2021-08-31
Opis oferty pracy:

Niepubliczna Szkoła Specjalna w Wołominie k. Warszawy zatrudni: Pedagoga  specjalnego do pracy w 4 osobowej klasie 1 z dziećmi ze niepełnosprawnością umysłową w stopniu znacznym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - ok 5100 zł brutto

  • 30. godzinny tydzień pracy ( 8.00-14.00)

  • dodatkowy pełnopłatny urlop,

  • wspaniałą atmosferę pracy,

  • zgrany zespół współpracowników (w pracy będzie Cię wspierać zespół specjalistów (psycholog, terapeuta integracji sensorycznej, fizjoterapeuci, logopeda, neurologopedą inni pedagodzy specjalni),

  • pracę w placówce realizującej kompleksową terapię autyzmu (przedszkole,szkoła oraz poradnia),

  • szeroki zakres  w pełni finansowanych szkoleń

  • pomoc asystenta

  • możliwość dodatkowej pracy w naszej poradni

 Oczekujemy:

  • ukończonych studiów na kierunku pedagogika specjalna , specjalność pedagogika niepełnosprawnych intelektualnie lub podyplomowo ukończona oligofrenopedagogika

  • przygotowania pedagogicznego

  •  doświadczenia zawodowego w pracy w szkole  z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym lub znacznym

  • empatii

  • umiejętności pracy w zespole

   Mile widziane:

  • ukończenie dodatkowych kursów i szkoleń specjalistycznych , np. z pracy z dzieckiem z autyzmem, wieloraką niepełnosprawnością , terapii ręki, terapii behawioralnej (SAZ) , AAC

  • kreatywność, samodzielność , chęć rozwoju zawodowego, pogodne  usposobienie

 Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: przedszkole@vitautia.pl

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 22.06.2021
Nauczyciel, Przedszkole, pedagogika specjalna 1 zł
Polska, Słupsk 22.06.2021
NAUCZYCIEL 1 zł
Polska, Olsztyn 22.06.2021
NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO 1 zł