0

aplikacje

id #2109869 09.06.2021

Wykrawacz w Belgii: od 14,50 euro/h brutto

Opis stanowiska pracy Posiadasz doświadczenie jako Wykrawacz lub Rzeźnik?

Dołącz do nas! Wystarczy, że pracowałeś już na analogicznym stanowisku, znasz język angielski, francuski, niemiecki lub niderlandzki (mile widziane), posiadasz polski meldunek i obywatelstwo!

Nie masz możliwości wyjazdu swoim samochodem? Nie przejmuj się! Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B, użyczymy Ci samochód służbowy! Pomożemy również zorganizować dla Ciebie zakwaterowanie!

W zamian otrzymasz:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie rozpoczynające się od 14,50 euro/h brutto
  • pełny etat
  • możliwość realizowania nadgodzin
  • 150 euro netto za polecenie kandydata - po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni
  • 100 euro/mies. brutto za podwożenie pracownika
  • 13. pensję (premię roczną)
  • opiekę koordynatora i pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Obowiązki:
  • wykrawanie mięsa wieprzowego
  • obsługa maszyn do obróbki mięsa
  • sprzątanie stanowiska pracy
  • pomoc innym pracownikom

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Belgia, Chatelet 15.02.2021
Pracuj w Belgii jako elektromonter! :) 1 zł
Belgia, Gandawa 14.04.2021
Prace wykończeniowe (malarz, tynkarz) - Belgia! 1 zł
Belgia, Gandawa 03.03.2021
Murarz 1 zł
Belgia, Houffalize 17.03.2021
Praca dla elektryka - Belgia! 1 zł