0

aplikacje

id #2109761 09.06.2021

KIEROWCA KAT. B I/ LUB KAT. C

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1180

Obowiązki:

Zadaniem pracownika będzie załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe) oraz prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie, mile widzian aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, prawo jazdy kat.B i/lub C, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiksu w branży FMCG

Miejsce pracy: Szczecińska 22, 75-135 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 -6:00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bydgoszcz 14.06.2021
KIEROWCA KAT. C (NR 2203) 1 zł
KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO 1 zł
Polska, Końskie 19.06.2021
KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO 1 zł
OPERATOR ŁADOWARKI 1 zł
KIEROWCA AUTOBUSU 1 zł