0

aplikacje

id #2109715 09.06.2021

Pracownik inwentaryzacji Niemcy

Opis stanowiska pracy

Go2 Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy:

PRACOWNIK INWENTARYZACJI

NIE WYMAGAMY JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA!

Lokalizacja: Monachium

Obowiązki:

· liczenie towaru za pomocą skanera elektronicznego

Wymagania:

· gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca września

· mile widziane doświadczenie w inwentaryzacji

· znajomość obsługi komputera

· rzetelności w wykonywaniu obowiązków

· umiejętność pracy w zespole

· gotowość do pracy 6 dni w tygodniu również w godzinach nocnych

Gwarantujemy:

· stawkę godzinową w wysokości 10,45 €/brutto/godz.

· DARMOWE ZAKWATEROWANIE

· Umowę o pracę tymczasową

· płatny czas dojazdu do pracy po 1 godzinie jazdy (doliczany czas do czasu pracy)

· bezpłatne dojazdy z i do pracy 9-osobowym, komfortowym autem typu bus

· nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej

· dodatek do pracy w porze nocnej: 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto

· płatny urlop wypoczynkowy

· wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Rzeszów 19.06.2021
PRACOWNIK SERWISU SPRZATAJĄCEGO 1 zł
Polska, Brzeg 21.06.2021
Pracownik biurowy 1 zł
Polska, Olsztyn 19.06.2021
SPRZĄTACZKA BIUROWA 1 zł