0

aplikacje

id #2109696 09.06.2021

Technik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska pracy

OFERTA:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premie i dodatki
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (3 miesiące - 2 lata - nieokreślony)
  • Praca w Biskupicach Podgórnych (woj. dolnośląskie)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk., Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wr., i wielu innych (100 miejscowości)!
  • Wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe/średnie/wyższe techniczne (preferowane: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub ukończenie szkoły kierunkowej
  • Wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki i automatyki/mechaniki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1

ZADANIA:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
    Prowadzenie dokumentacji technicznej

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Biskupice Podgórne. Nr ref. ELE/037/IDŁ

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 15.06.2021
Handlowiec Stacjonarny 1 zł
Polska, Białystok 08.06.2021
OGRODNIK 1 zł
Polska, Białystok 22.06.2021
HANDLOWIEC 1 zł
Polska, Warszawa 18.06.2021
radca Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 1 zł