0

aplikacje

id #2109682 09.06.2021

Product manager

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kompleksowe koordynowanie procesu produkcji produktu
  • Współpraca z działem kontroli jakości
  • Monitorowanie i nadzór usług świadczonych przez firmy zewnętrzne ( drukarnia, szwalnia, krojownia)
  • Tworzenie okresowego planu produkcji
  • Raportowanie wyników do przełożonego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą ( pierwsza umowa na okres 3-miesiecy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy (po okresie próbnym)
  • Pracę w przyjaznym środowisku i stale rozwijającej się firmie

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiąganie celów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku odzieżowego/włókienniczego lub chęci do nauli
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na MS Excel)

Uwaga! Praca w Czyżeminku k. Pabianic

Numer referencyjny: LDZ/30/04/2021/DN
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 18.06.2021
GL Accountant with French/German 1 zł
Polska, Brodnica 19.06.2021
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO 1 zł
Polska, Warszawa 19.06.2021
Supply Chain Manager (FMCG food) 1 zł
Polska, Gliwice 19.06.2021
Team Leader / Dział Kontroli Jakości 1 zł