0

aplikacje

id #2109638 09.06.2021

Pracownik magazynu - kompletacja towaru

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • kompletacja i pakowanie zamówień,
  • obsługa skanera,
  • w przypadku posiadania uprawnień UDT możliwa również praca przy obsłudze wózka widłowego.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracach magazynowych,
  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany,
  • wysokiej motywacji i chęci do pracy,
  • mile widziane uprawnienia UDT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub umowy zlecenie,
  • docelowo możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od rodzaju umowy + premię,
  • pracę na dwie zmiany (6-14/14-22)
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej,
  • długofalową współpracę,
  • przyjazną atmosferę i bezpieczne środowisko pracy.

Miejsce pracy: PASS k. BŁONIA

KONTAKT: 695 240 560

Jeśli Twoi znajomi również poszukują pracy, poleć im naszą ofertę!

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Oferta pracy tymczasowej. Agencja nr 364.

Numer referencyjny: LO/MKU/GRM/2021
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Pracownik magazynu oraz operator wózka z UDT 1 zł
Polska, Toruń 16.06.2021
Magazynier (m/k) 1 zł
Polska, Lublin 16.06.2021
Pracownik magazynu 1 zł
Polska, Wąbrzeźno 19.06.2021
MŁODSZY MAGAZYNIER 1 zł