0

aplikacje

id #2109493 08.06.2021

Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Łomianki

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Przedszkole Niepubliczne Bąbelkowa Akademia
Miejscowość: Łomianki
Ulica: Kolejowa
Nr domu: 42
Kod pocztowy: 05-092
Telefon: 662217589
Email: dgl@wp.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-06-07
Termin składania dokumentów: 2021-07-07
Opis oferty pracy:

Przedszkole w Łomiankach poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej lub wczesnoszkolnej. Praca na etat. Od kandydata oczekujemy wykształcenia kierunkowego, wrażliwości, otwartości, kreatywności.

Oferujemy miłą atmosferę, młody zespół, dobre warunki finansowe, możliwości realizowana awansu zawodowego, małe grupy, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

CV prosimy wysyłać maliem, wszelkie informacje pod numerem telefonu 662217589 w godzinach 8.00-16.00

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie