0

aplikacje

id #2109468 08.06.2021

Zespół szkół i placówek oświatowych, NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Zespół szkół i placówek oświatowych
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Wał miedzeszyński
Nr domu: 141
Kod pocztowy: 04-987
Telefon: 0228720701
Email: sekretariat@szkola63.waw.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: pedagogika specjalna
Liczba godzin w tygodniu: 16
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-06-08
Termin składania dokumentów: 2021-06-14
Opis oferty pracy:

Dwujęzyczna, ugruntowana na warszawskim rynku PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 63 im. Wisławy Szymborskiej w Warszawie kierująca się wartościami wychowawczymi i wysokim poziomem edukacji, gwarantująca stabilność zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie oraz współpracę w atmosferze szacunku POSZUKUJE NAUCZYCIELA WSPOMAGAJĄCEGO do pracy z uczniem z Zespołem Aspergera w wymiarze pełnego etatu.

➔  Zapraszamy do kontaktu do osoby, które posiadają kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej

➔  Wymagane min. 2 letnie doświadczenie  jako nauczyciel wspomagający w szkole podstawowej.

Skontaktuj się z nami jeśli:

   - jesteś za potrzebą edukacji włączającej i masz potrzebę ciągłej pracy zespołowej w celu osiągniecia najlepszych efektów

   - jeśli masz potrzebę poznać  swojego ucznia tak dobrze , żeby przygotować go do funkcjonowania w naszym świecie

     - jeśli masz potrzebę   pomóc mu stworzyć  jego wspaniały świat, w którym będzie szczęśliwy

   - potrafisz zadbać o włączenie się ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w życie klasy, szkoły i społeczności lokalnej.

     - zgadzasz się, że nauczyciel wspomagający nie powinien wyręczać ucznia w wykonywaniu jego zadań zarówno szkolnych jak i społecznych,

     - zgadzasz się, że taki nauczyciel ma być nauczycielem wspierającym ucznia w jego szkolnej drodze życia, ucząc nowych, niekiedy trudnych dla niego umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres mailowy rekrutacja@szkola63.waw.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Otwock 10.06.2021
Szkoła podstawowa, nauczyciel j.hiszpańskiego 1 zł
Polska, Piaseczno 10.06.2021
Szkoła podstawowa, nauczyciel geografii 1 zł
Polska, Warszawa 10.06.2021
Szkoła podstawowa, nauczyciel wspomagający 1 zł