0

aplikacje

id #2109306 09.06.2021

Pracownik Biurowo-Księgowy

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Tarnowskich Górach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWO-KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Nr ref. PBK/14006

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ewidencji faktur sprzedażowych i zakupowych,
  • wystawianie faktur sprzedaży dla klientów krajowych i zagranicznych,
  • sporządzanie wezwań do zapłaty oraz not odsetkowych,
  • przygotowanie dokumentów KW, KP oraz raportów kasowych,
  • współpraca z biurem rachunkowym - sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami,
  • sporządzanie protokołów i listów przewozowych,
  • przygotowanie przelewów bankowych,
  • przygotowanie dokumentacji leasingowej,
  • nadzór nad terminami umów,
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Zarząd.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad wystawiania faktur sprzedażowych, a także postępowania z fakturami sprzedażowymi i zakupowymi,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i dokładność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • ciekawą, dynamiczną pracę pełną wyzwań,
  • prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe benefity.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Suwałki 22.06.2021
PRACOWNIK BIUROWY 1 zł
Polska, Grudziądz 22.06.2021
PRACOWNIK ROBÓT DROGOWYCH 1 zł
Polska, Sandomierz 22.06.2021
SPRZĄTACZKA 1 zł