0

aplikacje

id #2109073 08.06.2021

PRACOWNIK OBSŁUGI OBIEKTU

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1601

Obowiązki:

przyjmowanie gości, prowadzenie rejestru rezerwacji, obsługa kasy fiskalnej (10 godz. tygodniowo)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane doświadcznie w hotelarstwie. Praca w wymiarze 10 godzin tygodniowo między godz. 8:00-20:00 - godziny pracy ustalane wg potrzeb, zwykle 2 razy dziennie ( rano i w godzinach popołudniowych/wieczornych). Możliwość zwiększenia ilości godz. pracy po rozszerzeniu obowiazków o sprzątanie pokoi oraz utrzymania czystości na terenie obiektu ( 10 godz. tygodniowo). Ze względu na charakter pracy oraz różne godziny pracy od kandydatów wymagana jest dyspozycyjność.Dodatkowe wymagania: umiejętność obsługi komputera, obsługa kasy fiskalnej, znajomość języka angielskiego mile widziana. Kontakt e-mail: kontakt@villaport.pl lub telefoniczny 501 466 711.

Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Słowacja, Svidník 08.06.2021
Pracownik Produkcji- Pakowacz 1 zł
PRACOWNIK PRODUKCJI 1 zł
Słowacja, Svidník 01.05.2021
Pracownik działu mięsnego 1 zł
Słowacja, Svidník 06.06.2021
inspektor weterynaryjny 1 zł
Słowacja, Svidník 25.03.2021
INSPEKTOR TECHNICZNY 1 zł