0

aplikacje

id #2109004 08.06.2021

SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0697

Obowiązki:

- przygotowanie, nadzorowanie i kontrolowanie dokumentów finansowych związanych z działalnością pożyczkową,
- prowadzenie gospodarki finansowej Funduszu zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- przygotowanie dokumentacji niezbędnej do sporządzania sprawozdań projektowych,
- księgowa obsługa funduszy pożyczkowych, ewidencja i rozliczanie raportów bankowych, księgowanie wypłat i spłat pożyczek, naliczanie odsetek, przygotowanie i realizowanie przelewów oraz potwierdzeń sald kont,
- kontrola sposobów wydatkowania środków w projektach pożyczkowych oraz nadzorowanie spłacalności pożyczek,
- rozliczanie realizowanych projektów,
- opracowywanie i przygotowywanie raportów, analiz, danych statystycznych, rejestrów itp. dotyczących działalności pożyczkowej

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność
  • znajomość rynku finansowego w Polsce w tym szczególnie rynku lokalnego
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomia, finanse, bankowość, zarządzanie lub prawo

Zawód:

  • Analityk finansowy (wymagany staż - lata: 2)

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 2a, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

specjalista 1 zł
Polska, Warszawa 10.06.2021
główny specjalista 1 zł
Polska, Racibórz 10.06.2021
inspektor wojewódzki 1 zł
Polska, Gdańsk 10.06.2021