0

aplikacje

id #2109001 08.06.2021

INSPEKTOR DS. TECHNICZNYCH

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1018

Obowiązki:

nadzór nad techniczną stroną funkcjonowania nieruchomościkontrola instalacji sanitarnych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, budowlane

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne budowlane, prawo jazdy kat. B, biegła obsługa pakietu MS Office, mile widziane uprawnienia budowlane, sanitarne, mile widziane doświadczenie zawodowe, nadzór nad techniczną stroną funkcjonowania nieruchomości oraz kontrola instalacji sanitarnych, umowa o pracę, praca na I zmianę (7:30-15:30), wynagrodzenie brutto od 3500 zł/m-c do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Curie - Skłodowskiej 5-7, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Legionowo 14.06.2021
Pracownik produkcji 1 zł
Polska, Bydgoszcz 15.06.2021
Pracownik produkcji 6-14 1 zł
KIEROWNIK SKLEPU 1 zł
Polska, Kraków 14.06.2021
Polska, Warszawa 15.06.2021
Starszy Specjalista ds. Analiz Ryzyka Kredytowego 1 zł