0

aplikacje

id #2108932 08.06.2021

FIZJOTERAPEUTA

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0170

Obowiązki:

- obsługa bazy zabiegowej
- planowanie zabiegów
- wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza
- prowadzenie gimnastyki grupowej w basenie ,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • dokładność, skrupulatność, uczciwość, zorganizowanie, punktualność, rzetelność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : · wykształcenie kierunkowe: licencjat / magister fizjoterapii· dobry kontakt z pacjentem · mile widziane dodatkowe kursy · kreatywność · zaangażowanie, sumienność

Miejsce pracy: JULIUSZA SŁOWACKIEGO 19, 76-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kielce 09.06.2021
ASYSTENT PROJEKTANTA 1 zł
Polska, Jarosław 09.06.2021
FIZJOTERAPEUTA 1 zł
Polska, Krosno 08.06.2021
asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej 1 zł
Polska, Morąg 09.06.2021
ASYSTENT ARCHITEKTA 1 zł
Polska, Wrocław 08.06.2021
Asystent ds. HR z językiem angielskim! 1 zł