0

aplikacje

id #2108867 08.06.2021

Project Manager (Praca Zdalna)

Opis stanowiska pracy 5-24-62412Wynagrodzenie: 9000 - 10500 PLN

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, stabilnej firmy z branży sanitarno-grzewczej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Project Manager

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało
- Koordynacja, wdrażanie oraz rozwój nowej oferty produktowej
- Przeprowadzanie analiz dotyczących sprzedaży, marży, rynków, oczekiwań klientów oraz uczestnictwo w targach
- Przeprowadzanie szeregu działań badawczo-rozwojowych
- Wyszukiwanie dostawców
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami jakości, marketingu oraz sprzedaży
- Nadzór nad przygotowaniem tłumaczeń materiałów produktowych oraz wymaganych dokumentów celem wprowadzenia towaru na rynek

Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Ukończone wyższe studia na kierunku marketing
- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
- Doświadczenie w wyszukiwaniu dostawców zagranicznych
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Zdolności analityczne oraz kreatywność i pomysłowość

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
- opieka medyczna
- dodatek urlopowy
- benefity sportowe
- system szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 18.06.2021
GL Accountant with French/German 1 zł
Polska, Poznań 19.06.2021
Support & RPA Junior Specialist 1 zł
Polska, Gdynia 18.06.2021
Client Due Diligence Specialist (praca 100% zdalna) 1 zł
Polska, Kraków 18.06.2021
Pracownik montażu /Operator wózka widłowego 1 zł