0

aplikacje

id #2108857 08.06.2021

Pracownik biurowo-administracyjny

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Stawka 22 zł/h brutto w oparciu o umowę- zlecenie
  • Praca 20 godzin w tygodniu
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość dopasowania do zajęć
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość rozwoju w banku o solidnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w obszarze regulatory compliance i ryzyka operacyjnego
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, MultiSport)

Wymagania:

  • Zaawansowana wiedza z zakresu MS Excel
  • Chęć rozwoju w zakresie ryzyka operacyjnego, ciągłości biznesowej, compliance
  • Mile widziane studia na kierunku Ekonomia/ Finanse
  • Dostępność do pracy 20 godzin w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Zadania:

  • Prace administracyjne wspierające procesy w zespole ryzyka operacyjnego
  • Wyszukiwanie informacji w raportach
  • Analiza danych systemowych
  • Koordynacja procesu wysyłki dokumentów

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 18.06.2021
Samodzielna księgowa w branży nieruchomości 1 zł
Polska, Poznań 18.06.2021
Pracownik kompletacji 1 zł
Pracownik huty szkła 1 zł
Polska, Bydgoszcz 18.06.2021
Pracownik Inwentaryzacji 1 zł