0

aplikacje

id #2108834 08.06.2021

Operator sprzętu ciężkiego

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient jest liderem w świadczeniu usług dla producentów stali na świecie. W związku z rozwojem szukamy operatorów sprzętu ciężkiego.

Wymagania:

  • Uprawnienia: Żuraw II Ż (również IŻ) / Ładowarka kl 1 / (posiadanie aktualnych wymaganych uprawnień)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie, zdobyte na podobnych stanowiskach związanych z obsługą sprzętu ciężkiego
  • Praktyczna znajomość konstrukcji, zasad działania maszyn i urządzeń
  • Dobry dojazd do Dąbrowa Górnicza Koksownicza

Praca polega na obsłudze sprzętu ciężkiego takiego jak: żurawie, ładowarki.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa na 1 rok czasu)
  • Wynagrodzenie ustalane indywidulanie z kandydatem na rozmowie
  • Dodatkowe benefity: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie, opieka medyczna
  • Dofinansowania do kolnij dla dzieci
  • Karty podarunkowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: OS/06/21/SOS/MG
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Team Leader 1 zł
Polska, Chełmno 20.06.2021
Android Developer - Dodatkowy Projekt 1 zł
Polska, Warszawa 20.06.2021
Junior Finance Specialist 1 zł
Polska, Kraków 21.06.2021
HR Administrator 1 zł
Polska, Katowice 21.06.2021
Compliance Officer 1 zł