0

aplikacje

id #2108833 08.06.2021

Pracownik Elektrociepłowni - Maszynista Urządzeń Uzdatniania Wody

Opis stanowiska pracy

Wakaty: 1

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (teren Huty Katowice)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ruchu urządzeń gospodarki wodnej, zgodnie z technologią, obowiązującymi procedurami i instrukcjami
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie parametrów na odpowiednim poziomie

Wymagania:

Nasz Klient nie oczekuje od Ciebie doświadczenia, sam przygotuje Cię do poprawnego wykonywania zawodu.

Możesz jednak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie:

  • Posiadając wykształcenie średnie techniczne, zawodowe lub inżynieryjne z obszaru Energetyki
  • Będąc dyspozycyjnym do podjęcia pracy w ruchu ciągłym (czterobrygadowym)
  • Będąc gotowym do podjęcia stabilnego i długofalowego zatrudnienia
  • Posiadając uprawnienia SEP
  • Nie bojąc się pracy odpowiedzialnej

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie od 3850 PLN brutto miesięcznie (w tym dodatek zmianowy, premia regulaminowa 10% i premia motywacyjna do 5%)
  • Bogaty pakiet socjalny: bony żywnościowe 200 zł miesięcznie, dofinansowanie do wypoczynku, fundusz socjalny, bony świąteczne, korzystny program emerytalny
  • Umowę o pracę - docelowo na czas nieokreślony
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • Wdrożenie do pracy i opiekę podczas zdobywania kwalifikacji

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: 200121/PPD/MKO
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Mysłowice 18.06.2021
Pracownik Produkcyjny 1 zł
PRACOWNIK MAGAZYNOWY 1 zł
SPRZĄTACZKA BIUROWA 1 zł
Polska, Poznań 18.06.2021
Pracownik produkcyjno - montażowy 1 zł