0

aplikacje

id #2108827 08.06.2021

Opis stanowiska pracy

MOŻE SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE?!

Jeśli:

  • szukasz stabilnej pracy w renomowanej firmie
  • jesteś chętny/a do pracy i nauki
  • praca fizyczna nie jest CI obca...
  • posiadasz doświadczenie w pracy ’na budowie’/ pracy fizycznej/przy zbrojeniach itp.

JAKIE OBOWIĄZKI CZEKAJĄ NA CIEBIE W PRACY?

  • przygotowanie i montowanie zbrojenia
  • praca związania z ułożeniem mieszanki betonowej
  • praca przy produkcji elementów budowlanych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22).

CO OFERUJEMY?

  • darmowy dojazd do pracy z miejscowości: Działdowo, Lidzbark, Dąbrówno
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • dobrą atmosferę!
  • przyuczenie do wykonywanej pracy
  • wynagrodzenie podstawowe i różnego rodzaju premie, np. uznaniowa
  • darmowy dojazd do pracy zorganizowany przez nas!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? APLIKUJ, a skontaktujemy się z Tobą w celu rekrutacji!

Numer referencyjny: 17/06/2020/GDA
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

MONTER STOLARKI PCV 1 zł
Polska, Bydgoszcz 18.06.2021
ŚLUSARZ-SPAWACZ (NR 2356) 1 zł
Polska, Toruń 19.06.2021
INŻYNIER/ KONSTRUKTOR MECHANIK 1 zł
Polska, Krosno 17.06.2021
CIEŚLA - DEKARZ 1 zł