0

aplikacje

id #2108823 08.06.2021

Pracownik Biurowy w dz. Reklamacji

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • rozpatrywanie zgłoszeń klientów pod względem reklamacji
  • wyjaśnianie przyczyn zgłoszenia
  • weryfikacja stanów magazynowych
  • obsługa wewnętrznego systemu magazynowego
  • obsługa programów z zakresu MS Office

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy biurowej (wymagane)
  • płynna obsługa komputera
  • dostępność do pracy na dwie zmiany (6.00-14.00/14.00-22.00)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 23 zł brutto/mies.
  • Pracę na dwie zmiany
  • Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy

Miejsce pracy - Moszna Parcela, MLP II (granica Pruszkowa z Brwinowem)

Zadzwoń - 695 240 560

Numer referencyjny: PDR/GRM/MKU/2021
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Pracownik Recepcji 1 zł
Polska, Bydgoszcz 17.06.2021
Pracownik Serwisu - weekendy 20zł/h 1 zł
Polska, Dębica 18.06.2021
PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU 1 zł
Polska, Warszawa 18.06.2021
Pracownik Inwentaryzacji 1 zł
Polska, Olsztyn 19.06.2021
SPRZĄTACZKA BIUROWA 1 zł