0

aplikacje

id #1976087 04.05.2021

Blisko granicy– Praca w DPD na sortowni paczek kurierskich

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody w Niemczech!

Oferujemy:

WYNAGRODZENIE:

  • 10,45 EUR brutto – stawka godzinowa za pracę w godzinach dziennych
  • gwarantowana liczba godzin 160 + możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin

ZAKWATEROWANIE I DOJAZD:

  • 2-3 os. pokoje w domach bądź mieszkaniach
  • zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Niemiec

Opis stanowiska:

  • ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Wymagania:

  • gotowość do pracy stricte fizycznej

Aplikuj, a my znajdziemy odpowiedni termin Twojego wyjazdu!

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Produkcja wyrobów drewnianych - PRACA W NIEMCZECH 1 zł
Fabryka mebli dziecięcych 1 zł
Niemcy, Margiel 05.05.2021
Operator maszyny do obróbki drewna 1 zł
Niemcy, Kolonia 23.03.2021
ELEKTROMONTER LINII KABLOWYCH 1 zł