0

aplikacje

id #1976071 04.05.2021

Ekspert ds. jakości w dziale R&D

Opis stanowiska pracy 9-22-61879

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Ekspert ds. jakości w dziale R&D

Na tym stanowisku będziesz wdrażać pomysły na innowacyjne rozwiązania technologiczne. Będziesz też pracować nad rozwiązywaniem pojawiających się problemów produkcyjnych.

Wspólnie z Kierownikiem ds. Inżynierii i Jakości Produktu będziecie zgłaszać i realizować kreatywne pomysły do projektów badawczo-rozwojowych, a także proponować kolejne projekty i działania oparte na nowych pomysłach.

Główne zadania, które na Ciebie czekają to:

- Pełnienie funkcji eksperta technicznego dla rodziny produktów.
- Analiza trybów awarii, ich pochodzenia i możliwych przyczyn oraz skutków.
- Opracowywanie zmian projektowych i zmian specyfikacji komponentów w celu ulepszenia projektu i wyeliminowania powstawania awarii.
- Współpraca z zespołem inżynierów produktu, w celu zdefiniowania i wdrożenia rozwiązania dla produkcji.
- Konsultacje z ekspertami na całym świecie, w tym z ekspertami ds. badań i rozwoju.

Wymagania:
- Wykształcenie: magister lub dr hab. w elektrotechnice ze szczególnym uwzględnieniem energoelektroniki lub dziedziny pokrewnej, takiej jak fizyka
- Wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie energoelektroniki średniego napięcia będzie dodatkowym atutem
- Doświadczenie w testowaniu obwodów elektrycznych.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- Analityczny sposób myślenia.
- Umiejętność stosowania metod naukowych w rozwiązywaniu problemów.
- Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Korzyści:
- Ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
- Pakiet benefitów pozapłacowych + premia

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 02.05.2021
Inżynier Systemowy VMware 1 zł
Polska, Kielce 26.04.2021
INŻYNIER BUDOWY DRÓG 1 zł
Polska, Włocławek 29.04.2021
Inżynier Mechanik 1 zł
Polska, Krapkowice 04.05.2021
Inżynier budowy 1 zł
Inżynier Utrzymania Ruchu 1 zł