0

aplikacje

id #1976061 04.05.2021

Specjalista ds. pracy tymczasowej

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze pracy tymczasowej

- budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z Klientem oraz dbałość o wysoki poziom usług świadczonych przez Job Impulse

- obsługa kadrowa pracowników tymczasowych

- przygotowywanie wewnętrznych raportów firmowych oraz zestawień dla Klienta

- bieżące wsparcie pracowników tymczasowych

- wsparcie w realizacji celów sprzedażowych oddziału

Nasze oczekiwania:

- ok. 1-roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji, mile widziane w agencji pracy tymczasowej (jednak jeśli nie masz doświadczenia a chciałbyś rozwijać się w branży związanej z HR wszystkiego Cię nauczymy!).

- umiejętność efektywnego korzystania z mediów społecznościowych w obszarze rekrutacji

- znajomość podstawowych zagadnień związanych z prawem pracy oraz ustawą o pracy tymczasowej

- przyjazne usposobienie i łatwość budowania relacji

- dobra organizacja swojego czasu pracy, również w sytuacji spiętrzenia zadań

- aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

- dobra znajomość pakietu Ms Office

- prawo jazdy kat. B (czynne)

Nasza oferta:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- zatrudnienie w stabilnej organizacji, będącej członkiem Polskiego Forum HR, zrzeszającego największe firmy doradztwa personalnego

- możliwość rozwoju w branży HR

- premie za wyniki Twoje i Twojego zespołu oraz nagrody w firmowych konkursach

- troska o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w ramach atrakcyjnego pakietu benefitów

- przyjazna atmosfera pracy w naszym zespole, którego potęgą jest różnorodność

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bydgoszcz 04.05.2021
Specjalista ds. rekrutacji i kadr 1 zł
Polska, Wrocław 03.05.2021
Lider Działu Księgowości 1 zł
Polska, Warszawa 03.05.2021
główny specjalista 1 zł
Polska, Wałbrzych 03.05.2021
specjalista 1 zł
Polska, Polkowice 02.05.2021
Specjalista ds. kosztorysowania 1 zł