0

aplikacje

id #1976033 03.05.2021

Technik Utrzymania Ruchu + pakiet relokacyjny

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć doświadczenie jako Technik Utrzymania Ruchu w dynamicznie rozwijającej się firmie produkującej m.in. baterie do samochodów elektrycznych? Aplikuj!

Kogo szukamy?

  • Absolwentów, którzy skończyli studia lub szkoły techniczne o kierunkach: Elektromechanika/Mechanika/Mechatronika/Elektryka,
  • Osób, które chcą zamieszkać w okolicach Wrocławia i będą chciały pozostać tam na dłużej
  • Ludzi nastawionych na zdobywanie nowych umiejętności
  • Tych, którzy cenią sobie w pracy przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju

Czym będziesz się zajmować?

  • utrzymaniem ruchu,
  • przeglądami i naprawami maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • prowadzeniem dokumentacji technicznej,
  • pomiarami parametrów procesów technologicznych,
  • optymalizacją prac remontowych i przeglądów okresowych.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny - dofinasowanie do mieszkania w okolicach Wrocławia,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Kursy i szkolenia na koszt pracodawcy,
  • Możliwość pracy w jednym z najnowocześniejszych zakładów w Polsce, w bardzo przyszłościowej branży,
  • Dofinansowanie do nauki jęz. angielskiego,
  • Kartę sportową, pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie,
  • Darmowe przewozy pracownicze,
  • Dwudaniowy obiad za 5 złotych.

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne obok Wrocławia

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Kliknij aplikuj i zostaw swoje CV - oddzwonimy!
Masz znajomych, którzy też szukają takiej pracy?
Śmiało poleć im Adecco!

Numer referencyjny: TUR/05/2021/TCH-Wro/PH
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bochnia 16.04.2021
Technik Utrzymania Ruchu 1 zł
Polska, Warszawa 07.05.2021
Handlowiec 1 zł
Polska, Szczecin 02.05.2021
Młodszy technik/ technik serwisu wózków widłowych 1 zł
Polska, Legionowo 15.04.2021
Technik montażu automatycznego płyt pcb 1 zł
Polska, Warszawa 29.04.2021