0

aplikacje

id #1975999 03.05.2021

Pracuj na magazynie i zarabiaj nawet 3600 zł - Poznań

Opis stanowiska pracy Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe godziny pracy (14:30 - 22:30) oraz wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • łączne zarobki w wysokości 3600 zł brutto (wynagrodzenie podstawowe: 2900 zł brutto + 250 zł premii frekwencyjnej i 450 indywidualnej)
  • realna możliwość awansów i podwyżek wraz ze stażem pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia "od zaraz"

Do Twoich zadań będzie należało:
  • skanowanie i sortowanie przesyłek
  • rozładunek towaru i przygotowanie do wysyłki
  • praca z systemem magazynowym i skanerem ręcznym

Oczekujemy:
  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30 - 22:30
  • możliwości dojazdy do miejsca pracy - Komorniki k. Poznania

Benefity:
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie