0

aplikacje

id #1975975 03.05.2021

Spawacz Tig Monter rur Belgia

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Dla firmy zajmującej się produkcją i montażem rurociągów poszukujemy kandydatów na 2 stanowiska:

1. Spawacz Tig
2. Monter rurociągów

Wymagania:
komunikatywna znajomość angielskiego
doświadczenie w spawaniu rur, certyfikat TIG lub w montażu rurociągów
prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
spawacz: spawanie rurociągów w przemyśle spożywczym
monter: montaż rurociągów

Oferujemy:
· belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie: od 15.50 Euro/brutto do 17 Euro/brutto w zaleznosci od doswiadczenia.
- Pokój jednoosobowy 14 Euro dziennie, 2 osobowy 10 Euro dziennie
- Zwrot za dojazd do pracy I ubezpieczenie
- Po przpracowanych 6 tygodniach przysługuje jednorazowy zwrot za przyjazd z Polski max.150 euro (na podstawie: bonu za paliwo czy biletu)

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Cieśla konstrukcyjny - Norwegia 1 zł
Malarz Przemysłowy Niemcy 1 zł
Monter fasad Niemcy 1 zł
Spawacz Niemcy 1 zł
Elektryk - Austria 1 zł