0

aplikacje

id #1975960 03.05.2021

Opiekun medyczny Niemcy

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent Opieki Zdrowotnej w domu pomocy społecznej (różne lokalizacje w Niemczech)

wynagrodzenie: 1500-1900 Euro netto miesięcznie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece Live in lub w domach pomocy społecznej

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

klient zapewnia zwrot kosztów za podróż i bezpłatne zakwaterowanie

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Dietetyk 1 zł
znalezione na www.jobs.pl
Pielęgniarka Szwajcaria 1 zł