0

aplikacje

id #1975946 03.05.2021

Cieśla konstrukcyjny szalunkowy Islandia

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Islandii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Reykjavík - Islandia
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę
Czas pracy: od poniedziałku do piątku
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Remonty, przebudowy stolarsko-ciesielskie.
wykonywanie szalunków
Montaż konstrukcji dachowych i ściennych.
Montaż okien, drzwi, schodów i stropów drewnianych.
praca na obiektach budowlanych, przemysłowych.

Wymagania:

Wyuczony zawód o profilu Cieśla
doświadczenie zawodowe
podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

islandzka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 2000 ISK - ok. 63 zł za godzinę
Wynagrodzenie brutto za nadgodziny: 3000 ISK/brutto ok. 95 zł za nadgodzinę
minimum 160 godzin miesięcznie, możliwość wypracowywania nadgodzin!
Pracodawca Zagraniczny organizuje zakwaterowanie
Pracodawca Zagraniczny organizuje przelot do Reykjavík Islandia

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

MONTER DOCIEPLEŃ / FRANCJA 1 zł
Elektryk - Austria 1 zł
Spawacz Mig Mag Tig Holandia 1 zł
Monter wentylacji - Norwegia 1 zł