0

aplikacje

id #1975925 03.05.2021

starszy specjalista

Opis stanowiska pracy
Komenda Główna Policji w Warszawie

Komendant Główny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

starszy specjalista w Zespole-Redakcji „Gazety Policyjnej” Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Dokonuje korekty językowej tekstów do miesięcznika „Gazeta Policyjna”, nanosi poprawki oraz adiustuje artykuły pod względem logicznym i językowym na wydrukowanych kolumnach po składzie komputerowym
  • Zbiera zamówienia na prenumeratę oraz zlecenia reklamowe do miesięcznika „Gazety Policyjnej”
  • Weryfikuje pod względem technicznym nadsyłane materiały reklamowe przeznaczone do publikacji
  • Przygotowuje transkrypcję i audiodeskrypcję do materiałów publikowanych na portalu policyjnym i na policyjnych profilach w mediach społecznościowych
  • Bierze udział w organizacji przedsięwzięć z zakresu promocji i komunikacji społecznej związanych z produkcją materiałów promocyjnych i organizacji imprez promujących Policję
  • Opracowuje materiały informacyjne oraz korespondencję okolicznościową dotyczącą przedsięwzięć z udziałem kierownictwa Policji i Biura Komunikacji Społecznej KGP
  • Opracowuje graficznie i przygotowuje do druku wydawnictwa specjalne (albumy okolicznościowe)

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • nietypowe godziny pracy (w tym dyżury),

  • zagrożenie korupcją.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • naturalne i sztuczne oświetlenie,

  • wymuszona  pozycja ciała,

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin na dobę,

  • przy wejściu do budynku oraz w budynku znajduje się winda, brak podjazdów wewnątrz budynku.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

  • Prześlij kopie świadectw pracy lub zaświadczeń lub referencji lub zakresów obowiązków lub opisów stanowiska pracy lub innych dokumentów, które potwierdzą wymagane niezbędne doświadczenie zawodowe (rodzaj i długość).

  • Jeśli w ogłoszeniu wskazano wymóg znajomości języka obcego na poziomie biegłości językowej według skali przyjętej przez Radę Europy (A1, A2, B1, B2, C1, C2), dołącz kserokopie certyfikatu.

  • Złożone przez Ciebie dokumenty zweryfikujemy pod względem formalnym na podstawie zapisów ogłoszenia dotyczących wymaganych dokumentów.

  • Prześlij komplet wymaganych dokumentów w zaklejonej kopercie z podaniem swojego imienia i nazwiska oraz
    z dopiskiem na kopercie i w liście motywacyjnym: BKS/WPP/ZRC/SS/1 BKGP 9/21

̶   w formie papierowej za pośrednictwem poczty albo

̶   złóż osobiście w Komendzie Głównej Policji przy ul. Puławskiej 148/150 w Warszawie (pn.-pt. w godzinach 8.15 -16.15) albo

̶   poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (e-PUAP).

  • Rozpatrzymy tylko te oferty, które zostaną przesłane w odpowiedzi na aktualne ogłoszenie o naborze.

  • Nie zwracamy kandydatom złożonych dokumentów, załącz tylko te dokumenty, które są niezbędne, a w przypadku zaświadczeń - ich kopie.

  • Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu, powiadomimy Cię o tym telefonicznie lub mailowo.

  • Planowane rozpoczęcie pracy – w terminie około 3 miesięcy od publikacji ogłoszenia (zatrudnienie nowego pracownika
    w Komendzie Głównej Policji może nastąpić po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika Komendanta Głównego Policji ds. Ochrony Informacji
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Polkowice 02.05.2021
Dyrektor Centrum Usług Wspólnych 1 zł
Polska, Łódź 03.05.2021
Starszy specjalista ds. szkoleń 1 zł
Polska, Wrocław 02.05.2021
Asystent/-ka (k/m) Działu Facility Management 1 zł
Polska, Lezhaisk 03.05.2021
specjalista 1 zł