0

aplikacje

id #1975900 03.05.2021

Cieśla szalunkowy, Brygady, Firmy podwykonawcze – Praca w Belgii

Opis stanowiska pracy

Ready Construct

Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim. W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • CIEŚLA SZALUNKOWY
  • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów i ścian, słupów itp.
  • Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka itp.
  • Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w/w robotach
  • Wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych
  • Wykonywanie prac związanych ze zbrojeniem stropów (tradycyjne, filigranowe)
  • Czytanie rysunku technicznego (warunek konieczny)

Od nas otrzymasz:

  • Pracę na długi okres
  • Bezpłatne mieszkanie
  • Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 13.000 zł do 20.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
  • Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie min. 2 letnie na stanowisku cieśli szalunkowego
  • Znasz język niemiecki (dodatkowy atut)
  • Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)
  • Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Więcej informacji pod numerem telefonu:

Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

(+48 730) 699 100 - Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku "aplikuj".

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Belgia, Waregem 14.04.2021
Spawacz TIG - od 15 euro brutto/h - Belgia 1 zł
Belgia, Maaseik 19.02.2021
Kafelkarz 1 zł
Belgia, Antwerpia 18.02.2021
Monter okien 1 zł
Belgia, Brugia 13.04.2021
Praca za granicą dla spawacza - 15/17 euro brutto 1 zł
Belgia, Ronse 10.03.2021
Tynkarz maszynowy (DBT/03/21) 1 zł