0

aplikacje

id #1975888 03.05.2021

Specjalista ds wsparcia technicznego na magazynie

Opis stanowiska pracy Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Specjalisty ds wsparcia technicznego na magazynie w Grodzisku Mazowieckim

Czeka na Ciebie:

stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę
bogaty pakiet benefitów
szkolenie wdrożeniowe
praca w systemie II zmianowym
możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

Twój zakres obowiązków to:

wsparcie techniczne urządzeń magazynowych (skanery)
prowadzenie dokumentacji napraw, gwarancji, reklamacji
wsparcie pracowników przy pojawiających się problemach
zgłaszanie błędów i niepoprawności systemów
współpraca z działem serwisu

Oczekujemy:

min. 0,5-1 rok doświadczenia w branży logistycznej na tym samym bądź podobnym stanowisku
biegłej obsługi urządzeń magazynowych takich jak skanery
znajomości systemu SAP EWM, lub innych systemów magazynowych będzie mile widziane
umiejętności techniczne
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 14.05.2021
Pracownik produkcji // 4.600 zł 1 zł
Polska, Gniezno 14.05.2021
Specjalista ds. eksportu - umowa na zastępstwo 1 zł
Polska, Warszawa 13.05.2021
główny specjalista do spraw legislacji 1 zł
Polska, Radzymin 14.05.2021
Pomocnik w magazynie z uprawnieniami UDT 1 zł
Polska, Kraków 14.05.2021
Specjalista ds. kadr 1 zł