0

aplikacje

id #1975882 03.05.2021

Global Strategic Buyer

Opis stanowiska pracy 7-20-61773

Nasz Klient z branży produkcyjnej inwestuje w rozwój swoich struktur w Polsce. Polska dywizja wspiera całość procesów zakupowych we wszystkich lokalizacjach na świecie. W związku z tym procesem poszukujemy osób, które chciałby rozwijać się na stanowisku: Global Strategic Buyer.

Zakres obowiązków:
- Definiowanie globalnej strategii zakupowej w swojej kategorii
- Praca nad optymalizacją bazy dostawców
- Negocjowanie kluczowych kontraktów zgodnie z polityką i strategią organizacji
- Wsparcie w osiągnięciu rocznego wyniku finansowego firmy poprzez redukcję kosztów dostawców
- Prowadzenie bieżących i rocznych ocen głównych dostawców firmy

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w prowadzeniu globalnych procesów zakupowych w firmie produkcyjnej
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacji

Korzyści:
- Samodzielne stanowisko pracy z szerokim zakresem decyzyjności i możliwością implementowania sprawdzonych rozwiązań w obszarze tworzenia strategii zakupowej
- Unikalna możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów dotyczących optymalizacji procesów zakupowych przy użyciu narzędzi i metodologii Lean
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu bezpośredniego mentora posiadającego wieloletnie doświadczenie w obszarze Lean Management
- Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, elastyczne godziny pracy, obecnie praca w systemie Home Office
- Bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń (w tym szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe)
- Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców
- Udział w ciekawych międzynarodowych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe
- Bardzo dobra atmosfera pracy tworzona przez zgrany zespół profesjonalistów z różnych krajów

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 03.05.2021
EDI Mapping Analyst 1 zł
Polska, Wrocław 04.05.2021
Helpdesk Specialist with Spanish 1 zł
Polska, Poznań 04.05.2021
Administrative Assistant with German 1 zł
Polska, Kraków 02.05.2021
Customer Support with English and German 1 zł