0

aplikacje

id #1975859 02.05.2021

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Opis stanowiska pracy 5-6-61512Wynagrodzenie: 4500 - 5500 PLN

Dla naszego klienta z branży transportowej i logistycznej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim w dziale finansowo-księgowym

Zakres obowiązków:
- przetwarzanie płatności wewnętrznych oraz zewnętrznych,
- obsługa danych w systemie oraz nadzorowanie i utrzymywanie przepływu informacji
- kontrola poprawności dostaw
- weryfikacja faktur i księgowanie ich w systemie
-komplekowa obsługa klientów

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego (min.B2/C1) - wcześniejsze doświadczenie w pracy z j. niemieckim
- znajomość j. angielskiego (min. B2)
- umiejętność obsługi pakietu MS Office
- dobra organizacja pracy
- dostępność do pracy na cały etat
- doświadczenie w obszarze obsługi klienta, finansów, ekonomii, księgowości
- wykszatłcenie w obszarze: rachunkowość, ekonomia, księgowość, finanse będą dodatkowym atutem

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywane bezpośrednio z firmą docelową
- Praca: pon-pt 08:00 - 16:00
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- Pakiet benefitów pozpłacowych w tym karta Multisport
- Szkolenie wdrażające na stanowisko stacjonarnie
- Praca w trybie home office na czas trwania pandemii oraz zapewnienie odpowiedniego sprzętu
- Możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Referent ds. księgowości / Kasjer 1 zł
Polska, Konin 06.05.2021
Kasjer / kasjerka w drogerii 1 zł
Polska, Kraków 06.05.2021
Pracownik obsługi klienta 1 zł
Polska, Wrocław 07.05.2021
Pracownik Działu Obsługi Klienta 1 zł