0

aplikacje

id #1975849 02.05.2021

Księgowa/y ds. Zobowiązań

Opis stanowiska pracy 3-7-61822Wynagrodzenie: 6000 - 7000 PLN

Dla naszego Klienta, wiodącego developera i inwestora w sektorze nieruchomości komercyjnych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- Księgowanie faktur zakupowych;
- Księgowanie wyciągów bankowych;
- Rozliczanie różnic kursowych;
- Przygotowywanie płatności;
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (3-4 lata);
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- Wykształcenie wyższe: finanse/ księgowość;
- Mile widziani kandydaci po kursie w Stowarzyszeniu Księgowych;
- Doświadczenie w branży nieruchomości oraz znajomość SAP B1 będzie dodatkowym atutem

Korzyści:
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie stale rozwijającej wartość portfela nieruchomości;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 15.05.2021
Księgowa/y / St. Księgowa/y - Centrum Warszawy 1 zł
Polska, Łódź 07.05.2021
Młodszy księgowy z językiem angielskim (RtR) 1 zł
Polska, Zawiercie 12.05.2021
Specjalista księgowy 1 zł
Polska, Wrocław 12.05.2021
Księgowy AP z językiem niemieckim 1 zł