0

aplikacje

id #1975846 02.05.2021

Marketing Specialist

Opis stanowiska pracy Marketing Specialist
Warszawa
NR REF.: 1149324

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Marketing Specialist.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udział w koordynacji oraz tworzeniu strategii marketingowej w zakresie ultrasonografów na terenie Europy Wschodniej. Do zadań Marketing Specialist należeć będą przygotowywanie prezentacji, tworzenie komunikacji, raportów, analiza danych związanych z projektami marketingowymi, a także działania związane z digital marketingiem.
Ponad to rola jest powiązana ze współpracą z działem sprzedażowym oraz agencjami reklamowymi na terenie kraju i Europy Wschodniej.

Od osób aplikujących oczekujemy umiejętności bardzo dobrej komunikacji w języku angielskim, znajomości programu Excel w stopniu średnio zaawansowanym, doskonałej organizacji, kompetencji analitycznych, komunikatywności oraz chęci do rozwoju.
Doświadczenie w branży medycznej, marketingu B2B oraz znajomość systemu SalesForce będą dodatkowym atutem.

Oferujemy zatrudnienie za naszym pośrednictwem na okres 7 miesięcy z realną szansą na kontynuację współpracy, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku oraz biuro zlokalizowane w dogodnym punkcie komunikacyjnym.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 09.05.2021
Datamart Reporting Consultant 1 zł
Polska, Kraków 10.05.2021
Regular Oracle Developer 1 zł
Polska, Poznań 08.05.2021
Mobility Manager 1 zł
Polska, Warszawa 10.05.2021
Implementation Engineer (100% zdalnie) 1 zł
Polska, Poznań 09.05.2021
Tooling Engineer 1 zł