0

aplikacje

id #1975844 02.05.2021

Planning Leader

Opis stanowiska pracy Planning Leader
Polska
NR REF.: 1148897

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Planning Coordinator do firmy z branży FMCG.

Klient oferuje w 100% pracę zdalną. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Planowanie produkcji w zakresie herbat i napojów
  • Wykonywanie analiz popytu
  • Wprowadzenie produktów do systemu
  • Raportowanie wyników
  • Wspieranie i uczestnictwo w globalnych projektach

  Idealny kandydat posiada:
  • 2-3 letnie doświadczenie w planowaniu wirtualnych fabryk
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Mile widziane umiejętności liderskie

Zapraszam do aplikowania.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 09.05.2021
AP/AR/GL Accountant with German 1 zł
Polska, Poznań 09.05.2021
Polska, Wrocław 10.05.2021
Polska, Kraków 10.05.2021
Business Analyst 1 zł
Polska, Warszawa 09.05.2021
Senior GL Accountant with German 1 zł