0

aplikacje

id #1975842 02.05.2021

Junior Accountant

Opis stanowiska pracy Junior Accountant
Warszawa
NR REF.: 1149190

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko
Junior Accountant/ Młodszy-a Księgowy-a

Do głównych zadań osoby pracujęcej na tym stanowisku należeć będą przede wszystkim uzgadnianie kont księgi głównej, weryfikacja umów, przygotowywanie raportów na podstawie różnego rodzaju danych oraz ich analiza. Ponad to pracownik będzie odpowiedzialny za weryfikację i przetwarzanie zobowiązań, należności i listy płac,  przygotowywanie formularzy podatkowych, a także inne zadania związane z działem księgowości.

Od osób aplikujących oczekujemy min roku doświadczenia na analogicznym stanowisku, komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2), bardzo dobrej znajomości programu MS Excel, dobrej organizacji pracy oraz zdolności analitycznych. Doświadczenie w środowisku SSC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za naszym pośrednictwem na okres 7 miesięcy, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia, szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, a także możliwość pracy zdalnej.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 14.05.2021
Key Account Manager 1 zł
Polska, Gliwice 14.05.2021
Area Sales Manager 1 zł
Polska, Warszawa 14.05.2021
Business Development Manager - rekrutacja online 1 zł
Polska, Poznań 15.05.2021
Virtual Producer (100% remote) 1 zł
Polska, Wrocław 15.05.2021
Legal Counsel 1 zł