0

aplikacje

id #1975835 02.05.2021

Spawacz/ MAG 135- 1 zmiana (6-14)

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prace związane z montażem elementów i konstrukcji stalowych wewnątrz hali produkcyjnej;
  • prace związane z obróbką detali na maszynach konwencjonalnych (tokarki)
  • prace związane z obsługą frezarki;
  • prace związane z rzemiosłem ślusarskim;

Wymagania:

  • obsługa narzędzi pomiarowych (mikrometr, suwmiarka, itp.)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • precyzja i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • chęć i zdolność do nauki i podnoszenia kwalifikacji;
  • doświadczenie w spawaniu mile widziane;
  • doświadczenie w obsłudze tokarek, frezarek mile widziane;
  • doświadczenie na stanowisku ślusarza/tokarza/frezera/elektryka/mechanika/serwisanta/spawacza;

Oferujemy:

  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku 6:00-14:00;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • kontakt z nowymi technologiami;
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy;

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!
Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Jaworzyńska 16/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Numer referencyjny: ES/04/2021/LEG/MK
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Pelplin 15.05.2021
Pracownik pomocniczy (m/k) w sklepie odzieżowym 1 zł
Polska, Łęczyca 07.05.2021
Technolog/ Konstruktor Produkcji 1 zł
pracownik produkcyjny - monter skrzyniopalet 1 zł
Polska, Kłodzko 03.05.2021
Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu 1 zł
Polska, Katowice 10.05.2021
Projektant konstruktor 1 zł