0

aplikacje

id #1975833 02.05.2021

Cieśla konstrukcyjny, stolarz budowlany - Norwegia

Opis stanowiska pracy

Rekrutacja prowadzona telefonicznie.

Miejsce pracy: NORWEGIA - Trondheim

Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy również dla osób przebywających w Polsce! (pomoc w zakresie formalności związanych z wyjazdem).

  • Praca w nadgodzinach - 50 h tygodniowo
  • Darmowe zakwaterowanie

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Mile widziane doświadczenie z pracy w Norwegii

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji nadgodzin - praca 50 h tygodniowo
  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Norwegii - 223 - 231 NOK brutto/h (zależnie od doświadczenia kandydata)
  • Zwrot kosztów przejazdu do 1500 NOK
  • Długoterminowe zlecenia
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
  • Możliwość skorzystania z feriepenger - 12%

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 0048 723 193 102

Numer referencyjny: CKS/NOR/05.2021
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Norwegia, Oslo 13.01.2021
Mechanik samochodowy Mercedes 1 zł
Norwegia, Tromsø 13.04.2021
Cieśla konstrukcyjny, stolarz budowlany 1 zł
Norwegia, Oslo 07.05.2021
Mechanik samochodowy - Norwegia 1 zł
Norwegia, Oslo 13.04.2021
Mechanik samochodów osobowych / Norwegia 1 zł