0

aplikacje

id #1975816 02.05.2021

Monter - Spawacz 135

Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o.o. poszukuje Montera lub  spawacza 135 chętnego do wyjazdu na kontrakt do Niemiec.

Montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku lub bez. heftowanie oraz wstępne spawanie. Montaż w przyrzadach.

lub

Spawanie metodą 135 podzespoły do koparko-ładowarek. małe gabaryty. czarna stal, blacha 15-30 mm.

Spoiny sprawdzane tylko wizualnie.

Praca na hali. System dwuzmianowy. Miła i koleżeńska atmosfera w miejscu pracy. Praca na długi okres czasu.

W zamian za wysoki profesjonalizm gwarantujemy:

  • Stałą pracę
  • Atrakcyjne zarobki
  • Darmowe zakwaterowanie w pobliżu pracy.
  • Darmowe przejazdy do Polski/Niemiec
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Dużą liczbę nadgodzin
  • dodatkowe ubezpieczienie grupowe. sponsorowane przez pracodawcę.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata.
  • Własny samochód jest atutem.
  • Znajomość języka rosyjskiego/niemieckiego/angielskiego mile widziana, lecz niewymagana.

Kandydaci spełniający wymagania, proszeni są o przesłanie CV.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Eggenfelden 28.04.2021
Murarz (Niemcy) 1 zł
Niemcy, Berlin 19.04.2021
Monter Instalacji Sanitarnych w Berlinie 1 zł
Niemcy, Stuttgart 05.05.2021
Elektryk→ 14€/h+50€ diety 1 zł
Niemcy, Stuttgart 21.04.2021
Malarz → 14€ brutto/h + 50€ diety 1 zł
Niemcy, Brilon 20.04.2021
Monter Mebli Kuchennych 1 zł