0

aplikacje

id #1975806 02.05.2021

KIEROWCA C+E

Opis stanowiska pracy

W związku z dalszym rozwojem firma Nesco Logistics z siedzibą w Myślenicach zatrudni kierowcę na stanowisko;
Kierowca C+E transport międzynarodowy.

Opis stanowiska pracy;

Jazda w cyklu 2-4 dni.
Wyjazdy baza -powrót baza.
.Bardzo czesto zaladowane naczepy i przywóz załadowanych naczep.
Praca na róznych samochodach.
Kierowca wykonuje jazdy z bazy na CZ,SK,HU,DE lub AT i wraca na bazę.
Powroty na baze co 2,3 lub 4 dni.
Praca na caly etat - 17-20 dni pracy/miesiąc tylko z czestymi powrotami na bazę.

Prosimy o przeslanie CV lub kontakt telefoniczny kierowców z miejscem zamieszkania 30km max od Myslenic.

OFERUJEMY:
Atrakcyjne i uczciwe warunki zatrudnienia.
Terminowe rozliczenia.
Nowoczesną flote pojazdów (pojazdy nowe lub max do 2 lat).
Praca w zgranym i doświadczonym zespole.
Gwarantujemy pobyty w domu co 2-4 dni.

SYSTEM PRACY -2-5 dni i zjazd na bazę.

WAŻNE:
Oferta tylko i wyłącznie dla kierowców z doświadczeniem minimum 3 lata w jeżdziie naczepami 13.6.

SYSTEM PPRACY;
Wyjazdy 3-5 dniowe.Powrót zawsze na bazę firmy w Myślenicach.
Powroty zawsze co 2-4 dni.

Oferujemy swoim pracownikom na stanowisku kierowca C+E atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy system wynagrodzeń.

SPRAWDZ SAM, WYSLIJ CV,umów się na spotkanie-WARTO.!!!!!!!!!!

Wysokość podstawy wg umowy o pracę do uzgodnienia.
+ delegacje służbowe plus inne dodatki ( bonusy, wysługa lat,).
Możliwość ubezpieczeń grupowych.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na spotkanie w siedzibie firmy w Myślenicach.

Szczegółowy system pracy, obowiązków kierowcy i system bonusów przedstawiany jest podczas spotkania.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Skwierzyna 20.04.2021
OPERATOR ŁADOWARKI 1 zł
KIEROWCA/ KURIER 1 zł
KIEROWCA SAMOCHODU 1 zł