0

aplikacje

id #1975769 02.05.2021

Cieśla konstrukcyjny/Stolarz budowlany

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • budowa garażu;
  • montaż okien typu Lukarna;
  • budowa domu o konstrukcji drewnianej;
  • pokrycie drewnem hotelu o konstrukcji z betonu (2000 m kwadratowych).

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako stolarz budowlany lub cieśla konstrukcyjny;
  • doświadczenie w wykonywaniu prac ciesielskich i budowie domów z drewna;
  • mile widziane doświadczenie zdobyte we Francji;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • wynagrodzenie 2400 euro netto/m-c;
  • możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc (w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji);
  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;
  • dodatek 100 euro netto za polecenie pracownika;
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto (po dwóch miesiącach pracy);
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież roboczą.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

CIEŚLA SZALUNKOWY do pracy we Francji 1 zł
Francja, Châtillon 16.04.2021
Malarz 1 zł
Francja, Maubeuge 19.04.2021
Cieśla szalunkowy 1 zł
Francja, Chaumont 09.05.2021
Monter płyt kartonowo-gipsowych 1 zł
Francja, Istres 14.04.2021
Spawacz MAG 135 1 zł