0

aplikacje

id #1975765 02.05.2021

Spawacz MAG 135 - nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca przy spawaniu drobnych elementów konstrukcji stalowych (łóżka);
  • spawanie MIG/MAG 131,135;
  • obowiązkowe, darmowe próbki spawalnicze w Katowicach przed wyjazdem do Niemiec.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • spawanie BW i FW;
  • spawanie blach od 1mm do 5mm;
  • rodzaj spawanego materiału: blacha cynkowa, stal czarna.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2021;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • wynagrodzenie za 160 godzin pracy 1950 euro netto z ekwiwalentem za urlop, tj. 12,19 euro netto/godz.;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc;
  • program rekomendacyjny - 100 euro netto za polecenie pracownika;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież roboczą.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Berlin 28.04.2021
Elektryk budowlany - Berlin (Niemcy) 1 zł
Niemcy, Berlin 04.05.2021
Monter izolacji przemysłowych 1 zł
Niemcy, Magdeburg 28.04.2021
Regipsiarz – monter suchej zabudowy (Niemcy) 1 zł
Niemcy, Starnberg 20.04.2021
ŚLUSARZ / MONTER PRZYCZEP SAMOCHODOWYCH 1 zł