0

aplikacje

id #1975757 02.05.2021

Inżynier Systemowy VMware

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • wdrożenia oraz utrzymanie rozwiązań firmy VMware (w szczególności vSphere oraz Horizon)
  • diagnozowanie ewentualnych problemów i awarii oraz ich rozwiązywanie,
  • dbanie o aktualizację, optymalizację i rekonfigurację wdrożonych rozwiązań,
  • współpraca z innymi komórkami firmy przy wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • współpraca z działem handlowym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • bardzo dobra znajomość wirtualizacji VMware vSphere
  • dobra znajomość VMware Horizon
  • dobra znajomość systemów Windows oraz Active Directory
  • znajomość rozwiązań data center (wirtualizacja, compute, storage)
  • umiejętność pracy w zespole (wymiana doświadczeń i wiedzy)
  • samodzielność i analityczne myślenie
  • chęć poznawania nowych technik i rozwiązań liderów w zakresie informatyki,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznych dla klientów zewnętrznych
  • doświadczenie w rozwiązaniach VDI firmy Citrix
  • znajomość stosu SDDC firmy VMware

Oferujemy:

  • stałą pracę i elastyczne formy zatrudnienia, dogodne dla kandydata,
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku (własne laboratorium),
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • dostęp do bazy wiedzy dla partnerów technologicznych o najwyższych poziomach kompetencyjnych (np. VMware Master Competency),
  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,
  • pracę z dala od warszawskiego Mordoru,
  • dostęp do kafeterii Multisport,
  • dofinansowanie do opieki medycznej w Grupie LuxMed,
  • dofinansowane ubezpieczenie grupowe na życie,
  • bezpłatny parking dla wszystkich pracowników,
  • miłą atmosferę pracy i niezliczoną ilość imprez integracyjnych (poza pandemią).
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bielawa 29.04.2021
Operator jakości 1 zł
Polska, Warszawa 10.05.2021
Asystent Projektanta Inżynier i Architekt 1 zł
Polska, Pabianice 29.04.2021
Inżynier Jakości ds. Dostawców (SQA) 1 zł
Polska, Kraków 26.04.2021
Inżynier Jakości Produkcji - rekrutacja online 1 zł
Polska, Katowice 28.04.2021
Inżynier Budowy 1 zł