0

aplikacje

id #1975730 02.05.2021

Operator Wózka Widłowego

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy – operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Gdańsk, Bysewska

Zakres Obowiązków:

- rozładunek i załadunek aut,

- obsługa wózka widłowego oraz urządzeń mobilnych,

- kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru

- dbałość zarówno o bezpieczeństwo własne i współpracowników,

- zapewnianie najwyższej jakość usług świadczonych klientom.

Wymagania:

- uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi (lub prawo jazdy kat.B) – warunek konieczny

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

- uczciwość i rzetelność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

- wynagrodzenie 3300 - 4000 PLN w zależności od doświadczenia,

- premia miesięczna,

- pracę w systemie 2-zmianowym, 6-14 i 14-22

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Gdynia 15.05.2021
Programista JavaScript 1 zł
Polska, Warszawa 14.05.2021
Compliance Analyst (1 year remotely contract) 1 zł
Polska, Wrocław 14.05.2021
Python Developer 1 zł
Polska, Kraków 14.05.2021
Senior GL Accountant 1 zł