0

aplikacje

id #1975714 02.05.2021

Agent Celny

Opis stanowiska pracy Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów poszukuję Kandydata na stanowisko:

AGENT CELNY

Zakres obowiązków:
- zarządzanie zleceniami przychodzącymi od klientów zagranicznych
- przygotowanie odpraw celnych w procedurze dopuszczenia do obrotu oraz tranzytu
- prowadzenie dokumentacji handlowej i archiwizacja
- branie udziału w optymalizacji procesów

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
- doświadczenie w spedycji lub logistyce mile widziane
- rzetelność, dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- stałe godziny pracy od 8 do 16
- dogodną lokalizację miejsca pracy – biuro w centrum Gdyni
- pełne wdrożenie do objęcia stanowiska pracy - bieżącą opiekę przełożonego
- zdobycie doświadczenia w dziedzinie obsługi procesów celnych
- możliwość rozwoju w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
- miłą atmosferę w miejscu pracy – zgrany zespół
- dostęp do innowacyjnych programów
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Gdańsk 09.05.2021
Senior Business Analyst 1 zł
Polska, Łódź 09.05.2021
AP/AR/GL Accountant with German 1 zł
Polska, Poznań 08.05.2021
Mobility Manager 1 zł
Polska, Warszawa 09.05.2021
Senior GL Accountant with German 1 zł