0

aplikacje

id #1972656 01.05.2021

Operator maszyn produkcyjnych / Darmowe transporty!

Opis stanowiska pracy

MIEJSCE PRACY - STEFANOWO (KOŁO WÓLKI KOSOWSKIEJ)

OFERUJEMY:

  • bezpłatny dojazd do pracy (Radom - Białobrzegi - Warka - Mogielnica - Grójec - Tarczyn)
  • stawkę godzinową: 21 zł brutto/h
  • umowę o pracę (pełen etat)
  • pracę w systemie czterobrygadowym (+ 25% dodatku za weekend + dodatek zgodny z kodeksem)
  • możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy!

TWOJE ZADANIA:

  • obsługą maszyn produkcyjnych
  • przygotowywaniem maszyn (dezynfekcja, mycie)
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • prowadzeniem kontroli jakości wytwarzanego produktu
  • wypełnianiem dokumentacji związanej z procesem produkcji

OCZEKUJEMY:

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej (lub chęci jej wyrobienia)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym
  • umiejętności pracy zespołowej

Jeśli masz pytania zadzwoń: 695 240 560

Numer referencyjny: OL/EWR/GRM/2021
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie