0

aplikacje

id #1972652 01.05.2021

Mechanik z Dziale Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem maszyn i urządzeń,
  • Wprowadzanie usprawnień w maszynach i urządzeniach,
  • Współpraca z Działem Technologicznym (przygotowywanie narzędzi do produkcji oraz optymalizacja procesów),
  • Wsparcie w serwisowaniu budynków należących do firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wiedza praktyczna z zakresu elektryki, mechaniki i pneumatyki maszyn,
  • Umiejętność odczytywania rysunków technicznych, schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • Mile widziana wiedza z zakresu obsługi stacji zrobotyzowanych, programowania sterowników PLC (SIEMENS), nitownic i skanerów,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Szkolenia wdrażające,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowy) oraz pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport).

OFERTA DOTYCZNY REKRUTACJI STAŁEJ!

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Numer referencyjny: MUR/04/20201/TCH/MJ
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Tychy 01.05.2021
Mechanik z Dziale Utrzymania Ruchu 1 zł
Pracownik produkcji / Ślusarz 1 zł
Polska, Opole 24.04.2021
MECHANIK - DIAGNOSTA 1 zł
Polska, Toruń 01.05.2021
Kontroler jakości / Ślusarz (m/k) 1 zł
Polska, Szczecin 02.05.2021
Operator CNC Frezer Tokarz 1 zł